Taken 3 (2014)
11 Jan
2015

Taken 3 (2014) »

Filma
12724

109 min – Action | Crime | Thriller – 9 January 2015 (USA)

Ratings: 6.9/10 from 6,266

Ex-government operative Bryan Mills is accused Lexo më shumë

Publikohet një fotografi e vajzës së Obamas, Shtëpia e Bardhë nis hetimet (Foto)
11 Jan
2015

Publikohet një fotografi e vajzës së Obamas, Shtëpia e Bardhë nis hetimet (Foto) »

Lajme
960

Çifti i Parë amerikan, Barack dhe Michelle Obama, janë munduar vazhdimisht që vajzat e tyre t’i mbajnë larg syrit të publikut, mirëpo kjo Lexo më shumë

Horoskopi ditor, 11 Janar 2015
10 Jan
2015

Horoskopi ditor, 11 Janar 2015 »

Horoskopi
814

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Edhe pse tundimi do jete i madh gjate gjithë kësaj dite, ju serish nuk do e tradhtoni Lexo më shumë

Kush bën më shumë seks, Shkëndija apo Kallashi? (FOTO)
10 Jan
2015

Kush bën më shumë seks, Shkëndija apo Kallashi? (FOTO) »

Showbiz
1338

Ato janë dy femrat më të komentuara për shkak të paraqitjeve provoaktive. Këngëtarja Shkëndije Mujaj gjatë një interviste ka thënë se bën seks Lexo më shumë

Dëshmitarja: Orë të tëra pranë kufomave, ai s’kishte frikë nga vdekja! (Foto)
10 Jan
2015

Dëshmitarja: Orë të tëra pranë kufomave, ai s’kishte frikë nga vdekja! (Foto) »

BotaLajme
535

Një dëshmitare në supermarketin e marrë peng nga 32-vjeçari me ngjyrë, Amedy Coulibali rrëfen se i riu u ka thënë se nuk kishte Lexo më shumë

Berisha: Emiljano Shullazi kërcënoi Artur Çanin, Tom Doshin, Bardh Plakun dhe së fundmi jetën e Lulzim Bashës
10 Jan
2015

Berisha: Emiljano Shullazi kërcënoi Artur Çanin, Tom Doshin, Bardh Plakun dhe së fundmi jetën e Lulzim Bashës »

Lajme
666

Ish- kryeministri Sali Berisha reagoi për lajmin se kryetari i PD është kërcënuar nga Emiliano Shullazi.

Sipas Berishës, kjo është hera e parë Lexo më shumë

Al Kaeda kërcënon me atentate të tjera, Franca në alarm. Dështuan shërbimet sekrete
10 Jan
2015

Al Kaeda kërcënon me atentate të tjera, Franca në alarm. Dështuan shërbimet sekrete »

BotaLajme
135

Al Kaeda kërcënon Francën me më shumë atentate terroriste, pas dy sulmeve në Charlie Hedbo dhe në supermarketin hebre ku mbetën të vrarë Lexo më shumë

Si e luftojnë femrat e famshme celulitin?
9 Jan
2015

Si e luftojnë femrat e famshme celulitin? »

Showbiz
269

Mësoni disa këshilla të thjeshta nga femrat e famshme se si të luftoni celulitin.

Nuk është kurrë shumë vonë për t’u dukur tërheqëse. Lexo më shumë

Anxhelina Hadërgjonaj dëshiron të bëhet si Jennifer Lopez (Foto)
9 Jan
2015

Anxhelina Hadërgjonaj dëshiron të bëhet si Jennifer Lopez (Foto) »

Showbiz
346

Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse nuk është kohëve të fundit shumë aktive në botën e muzikës, ajo nuk harrohet lehtë. Vajza e këngëtares Arbërie Hadërgjonajt Lexo më shumë

Revista suedeze: Ja pse duhet ta vizitoni Shqipërinë
9 Jan
2015

Revista suedeze: Ja pse duhet ta vizitoni Shqipërinë »

Revista suedeze “Gjithçka mbi udhëtimin” ka prezantuar 11 destinacionet turistike në Shqipëri dhe atë çfarë nuk duhet absolutisht të humbasin vizitorët gjatë vizitës Lexo më shumë


Get Widget