PD sulmon ish mediat e saj, Klan dhe Mapo
4 Dhj
2014

PD sulmon ish mediat e saj, Klan dhe Mapo »

Pak ditë më parë në emisionin “Opinion” e sapozgjedhura në PD për të mbajtur mardhëniet me shtypin, Grida Duma, lëshoi një akuzë të Lexo më shumë

Vraponi për të mbetur të ri
4 Dhj
2014

Vraponi për të mbetur të ri »

Vrapimi mund të kthejë mbrapa mplakjen në disa mënyra ndërsa ecja nuk e bën këtë, thuhet në një studim të kryer me njerëz Lexo më shumë

Skandali i policeve seksi (Video)
4 Dhj
2014

Skandali i policeve seksi (Video) »

Lajme
108

Një grup punonjësesh femra të Policisë së New York-ut janë pezulluar nga puna për shkak se kanë postuar foto seksi me uniformë në Lexo më shumë

Van Gaal i shqetësuar, kundërshtarët po na spiunojnë me dron
4 Dhj
2014

Van Gaal i shqetësuar, kundërshtarët po na spiunojnë me dron »

Sport
79

Luis Van Gaal po dyshon se kundërshtaret po e përgjojnë me dron gjatë seancave stërvitore. Për këtë, strategu holandez ka kërkuar nga ekspertët Lexo më shumë

Gazetat serbe: Tito ia dha Kosovën Enver Hoxhës (FOTO LAJM)
4 Dhj
2014

Gazetat serbe: Tito ia dha Kosovën Enver Hoxhës (FOTO LAJM) »

Gazetat serbe shkruajnë se Kosova i është dhuruar shqiptarëve, kur Titoja takoi Enver Hoxhën.

Tito ka dhënë një intervistë për Asociated Press, ku Lexo më shumë

Obama: Presidenti kinez ka pushtet të rrezikshëm, fqinjët në alarm
4 Dhj
2014

Obama: Presidenti kinez ka pushtet të rrezikshëm, fqinjët në alarm »

Presidenti amerikan Barack Obama deklaroi se presidenti kinez Xi Jinping ka konsoliduar pushtetin më shpejt se çdo udhëheqës kinez në disa dekada, duke Lexo më shumë

Agron Llakaj për mediat greke. Si u arratisa në Greqi pasi imitova Berishën në 1994 (video)
4 Dhj
2014

Agron Llakaj për mediat greke. Si u arratisa në Greqi pasi imitova Berishën në 1994 (video) »

Showbiz
466

“Sali Berishën e kam imituar për herë të parë në vitin 1994. Ai atëhere ishte president dhe kjo pati efektin e një Boom-i. Lexo më shumë

Margot Robbie dhe Jai Coutney bashkë në filmin “Suicide Squad’…
4 Dhj
2014

Margot Robbie dhe Jai Coutney bashkë në filmin “Suicide Squad’… »

Showbiz
46

Dy nga aktorët më të mirë nga Australia të viteve të fundit Margot Robbie dhe Jai Courtney është njoftuar se kanë marrë kontratat Lexo më shumë

Migrena
4 Dhj
2014

Migrena »

Sipas shkencëtarëve, konsiderohet që rreth 95 për qind e njerëzve në botë të vuajnë nga dhimbjet e kokës, prej tyre nga 12 deri Lexo më shumë

Dieta braziliane, humbni 10 kg për dy javë!
4 Dhj
2014

Dieta braziliane, humbni 10 kg për dy javë! »

Lifestyle
148

Dieta braziliane është një nga dietat “e shpejta” më të popullarizuara dhe mundëson që për dy javë të dobësoheni madje 10 kilogramë. Ekzistojnë Lexo më shumë