Lojra

Luaj Lojra Online Falas

FOTO EKSKLUZIVE: Publikohen pamje të alienëve në tokë
3 Dhj
2014

FOTO EKSKLUZIVE: Publikohen pamje të alienëve në tokë »

Ufologu italian Dario Giacoletto,na paraqet historine e nje teleportimi alien ne muajin maj 2014 ne alpet italiane!

Studiuesi i hapësirës dhe fenomeneve paranormale, Lexo më shumë

Pse Izraeli s’e ka njohur Kosovën »

Lojra
130

Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot dhe nesër zhvillon një vizitë në Izrael dhe atje pritet të takohet me kryeministrin e këtij vendi, Lexo më shumë

Eksperti kompjuterik më i ri në botë, vetëm 6 vjeç
29 Nën
2014

Eksperti kompjuterik më i ri në botë, vetëm 6 vjeç »

ANGLI-Një djalë nga Coventry është bërë specialist kompjuteri më i ri në botë. Ayan Qureshi është tani një Microsoft Certified Professional pas kalimit Lexo më shumë

Alban Skënderaj hap koncertin e Jessie J
24 Nën
2014

Alban Skënderaj hap koncertin e Jessie J »

Lojra
66

Alban Skënderaj do të jetë këngëtari që do të hapi koncertin e Jessie J që organizohet këtë të premte në sheshin e Lexo më shumë

Casino Roulette
17 Nën
2014

Casino Roulette »

Lojra
19

Slizing Hot
17 Nën
2014

Slizing Hot »

Lojra
66

Bike Rivals
17 Nën
2014

Bike Rivals »

Lojra
19

Stealth Sniper
17 Nën
2014

Stealth Sniper »

Lojra
16

Bow Master Halloween
17 Nën
2014

Bow Master Halloween »

Lojra
20