Lojra

Luaj Lojra Online Falas

Fotolajm/ Gruaja ngatërron protestë përshëndet LSI…me dy gishtat lart
12 Mar
2015

Fotolajm/ Gruaja ngatërron protestë përshëndet LSI…me dy gishtat lart »

TIRANE – Ditën e sotme krahas protestës së paralajmëruar të Partisë Demokratike, në krahun tjetër kanë qenë simpatizantët e Lëvizjes Socialiste për Integrim Lexo më shumë

SHBA ia jep hua Ukrainës 2 miliardë dollarë
28 Jan
2015

SHBA ia jep hua Ukrainës 2 miliardë dollarë »

BotaLojra
195

Shtetet e Bashkuara sot e kanë nënshkruar një marrëveshje, përmes së cilës ia sigurojnë Ukrainës 2 miliadrë dollarë në formë të huasë, më Lexo më shumë

KAMPI I VDEKJES PËR FEMRAT
10 Jan
2015

KAMPI I VDEKJES PËR FEMRAT »

Lojra
224

Lufta e Dytë Botërore la pas plagë që as koha nuk mundi t’i shërojë.

Mizoritë e kryera gjatë saj, nga të dyja palët Lexo më shumë

Ish-deputetja Xhuvani rikthehet në teatër pas tragjedisë me birin
6 Jan
2015

Ish-deputetja Xhuvani rikthehet në teatër pas tragjedisë me birin »

Lojra
817

TIRANE- Aktorja Luiza Xhuvani, e cila para pak kohësh la mandatin e deputetes, për shkak të një tragjedie të rëndë shoqërore dhe familjare Lexo më shumë

SHBA, 28-vjeçari vret dy oficerë policie për hakmarrje dhe..vetëvritet
21 Dhj
2014

SHBA, 28-vjeçari vret dy oficerë policie për hakmarrje dhe..vetëvritet »

BotaLojra
227

Një person i armatosur mbrëmë i ka vrarë dy policë në Nju Jork, e pastaj ka vrarë edhe vetveten. Shefi i policisë së Lexo më shumë

FOTO EKSKLUZIVE: Publikohen pamje të alienëve në tokë
3 Dhj
2014

FOTO EKSKLUZIVE: Publikohen pamje të alienëve në tokë »

Ufologu italian Dario Giacoletto,na paraqet historine e nje teleportimi alien ne muajin maj 2014 ne alpet italiane!

Studiuesi i hapësirës dhe fenomeneve paranormale, Lexo më shumë

Pse Izraeli s’e ka njohur Kosovën »

Lojra
230

Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot dhe nesër zhvillon një vizitë në Izrael dhe atje pritet të takohet me kryeministrin e këtij vendi, Lexo më shumë

Eksperti kompjuterik më i ri në botë, vetëm 6 vjeç
29 Nën
2014

Eksperti kompjuterik më i ri në botë, vetëm 6 vjeç »

ANGLI-Një djalë nga Coventry është bërë specialist kompjuteri më i ri në botë. Ayan Qureshi është tani një Microsoft Certified Professional pas kalimit Lexo më shumë

Alban Skënderaj hap koncertin e Jessie J
24 Nën
2014

Alban Skënderaj hap koncertin e Jessie J »

Lojra
106

Alban Skënderaj do të jetë këngëtari që do të hapi koncertin e Jessie J që organizohet këtë të premte në sheshin e Lexo më shumë

Casino Roulette
17 Nën
2014

Casino Roulette »

Lojra
86