Ja pse u nda Miley Cyrus nga Patrick Schwarzenegger
29 Pri
2015

Ja pse u nda Miley Cyrus nga Patrick Schwarzenegger »

Showbiz
144

Miley Cyrus i dha fund lidhjes 5-mujore me Patrick Schwarzenegger dhe duket se shkak për këtë është bërë ish-i i saj, Liam Hemsworth.

Lexo më shumë

Bleona Qereti dështon sërish me pamjen në “Grammy Awards” FOTO »

Showbiz
565

Është komentuar shumicën e rasteve negativisht për veshjen e saj dhe mesa duket edhe këtë herë këngëtarja Bleona Qereti nuk ja kadalë të Lexo më shumë

MADONNA DO TË PERFORMOJË NË “BRIT AWARDS”
3 Shk
2015

MADONNA DO TË PERFORMOJË NË “BRIT AWARDS” »

Showbiz
208

Madonna ka konfirmuar se do të performojë në ceremoninë e “Brit Awards”.

Këngëtarja 56-vjeçarje u përfol kohë më parë se do të ishte Lexo më shumë

Miley Cyrus xhiron video “kafshërore” seksuale me djalin e Arnold Schwarzenegger (Foto+Video)
19 Jan
2015

Miley Cyrus xhiron video “kafshërore” seksuale me djalin e Arnold Schwarzenegger (Foto+Video) »

Showbiz
8081

Miley Cyrus dhe Patrick Schwarzenegger janë duke xhiruar disa video seksuale amatore. Burimet thonë se këngëtarja dhe djali i aktorit të famshëm nuk Lexo më shumë

Bleona skandalizon në “American Music Awards”, shfaqet thuajse nudo (FOTO-VIDEO)
24 Nën
2014

Bleona skandalizon në “American Music Awards”, shfaqet thuajse nudo (FOTO-VIDEO) »

Showbiz
17117

E mbështjellë vetëm me një rrjetë të zezë dhe thuajse pa të brendshme këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka skandalizuar në daljen e saj Lexo më shumë

Veshjet e tyre mahnitën të pranishmit  në Latin Grammy Award !
22 Nën
2014

Veshjet e tyre mahnitën të pranishmit në Latin Grammy Award ! »

Showbiz
179

Në eventin e përvitshëm të Latin Grammy Award, çmimet për muzikën latine, të mbajtur në Las Vegas, një vëmendje të veçantë tërhoqën edhe Lexo më shumë

E magjishmja Rita Ora (FOTO)
18 Maj
2015

E magjishmja Rita Ora (FOTO) »

Showbiz
71

Disa herë mediet kanë raportuar se Rita Ora po kërkon me çdo çmim të jetë në qendër të vëmendjes. Këngëtarja shqiptare nuk i Lexo më shumë

Këto foto në Ditën e Nënës do ju shkrijnë së qeshuri (Foto)
12 Maj
2015

Këto foto në Ditën e Nënës do ju shkrijnë së qeshuri (Foto) »

Lifestyle
210

Dita e Nënës festohet në data të ndryshme në vende të ndryshme.

Meqë në SHBA festohet të dielën e dytë të majit, ja Lexo më shumë

​E pabesueshme: Shikoni se si shpëtohet gjyqtari nga sulmi i një tifozi (VIDEO)
11 Maj
2015

​E pabesueshme: Shikoni se si shpëtohet gjyqtari nga sulmi i një tifozi (VIDEO) »

Video
169

Gjyqtari një ndeshje kampionate në Meksikë ka shpëtuar për pak nga sulmi i një tifozi.

Një gjyqtar në Meksikë ka qenë më fat Lexo më shumë

Ja lista e 80 njerëzve më të pasur në botë
3 Maj
2015

Ja lista e 80 njerëzve më të pasur në botë »

Janë zbuluar 80 personat më të pasur në botë. 35 prej tyre janë qytetarë amerikanë. Mësohet se nëse kombinohet pasuria e këtyre 80 Lexo më shumë