Bleona skandalizon në “American Music Awards”, shfaqet thuajse nudo (FOTO-VIDEO)
24 Nën
2014

Bleona skandalizon në “American Music Awards”, shfaqet thuajse nudo (FOTO-VIDEO) »

Showbiz
16937

E mbështjellë vetëm me një rrjetë të zezë dhe thuajse pa të brendshme këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka skandalizuar në daljen e saj Lexo më shumë

Veshjet e tyre mahnitën të pranishmit  në Latin Grammy Award !
22 Nën
2014

Veshjet e tyre mahnitën të pranishmit në Latin Grammy Award ! »

Showbiz
115

Në eventin e përvitshëm të Latin Grammy Award, çmimet për muzikën latine, të mbajtur në Las Vegas, një vëmendje të veçantë tërhoqën edhe Lexo më shumë

Ja gënjeshtrat më të mëdha në Facebook për vitin 2014
20 Dhj
2014

Ja gënjeshtrat më të mëdha në Facebook për vitin 2014 »

Sa më shumë rritet numri i përdoruesve të Facebookut, njëkohësihet rritet edhe numri i publikimeve jo të vërteta. Disa janë të rastit, por Lexo më shumë

Nuk i ra alarmi, 15-vjeçari i shpëton masakrës
18 Dhj
2014

Nuk i ra alarmi, 15-vjeçari i shpëton masakrës »

Dawood Ibrahim mund të quhet pa dyshim fëmija që është bekuar nga zoti. Alarmi i mëngjesit nuk i ra, dhe ai fjeti më Lexo më shumë

Nuk e dëgjon e dashura, pozon për “Playboy”-in
18 Dhj
2014

Nuk e dëgjon e dashura, pozon për “Playboy”-in »

Showbiz
104

Edhe pse Kellan Lutz nuk ishte aspak i kënaqur, e dashura e tij ka pozuar tërësisht lakuriqe për revistën e famshme erotike “Playboy”. Lexo më shumë

Kush po e sfidon Kim Kardashian’in (+18) foto
6 Dhj
2014

Kush po e sfidon Kim Kardashian’in (+18) foto »

Showbiz
789

Rumunia, Alexandra Harra po sfidon hapur Kim Kardashian me të pasmet e saj bombastike. Ajo është 27- vjeç dhe teksa u shfaq në Lexo më shumë

Margot Robbie dhe Jai Coutney bashkë në filmin “Suicide Squad’…
4 Dhj
2014

Margot Robbie dhe Jai Coutney bashkë në filmin “Suicide Squad’… »

Showbiz
45

Dy nga aktorët më të mirë nga Australia të viteve të fundit Margot Robbie dhe Jai Courtney është njoftuar se kanë marrë kontratat Lexo më shumë

Koka e Barak Obamës në Mars? (FOTO VIDEO)
3 Dhj
2014

Koka e Barak Obamës në Mars? (FOTO VIDEO) »

Disa ekspertë të hapësirës kanë vënë re një objekt të cuditshëm në Mars, një statujë që ngjan me kokën e barak Obamës.

Ata Lexo më shumë

‘Babi pse po qan': Këto ishin fjalët e fundit të 5 vjeçares që vdiq nga gabimi i mjekëve (VIDEO)
2 Dhj
2014

‘Babi pse po qan': Këto ishin fjalët e fundit të 5 vjeçares që vdiq nga gabimi i mjekëve (VIDEO) »

Lifestyle
220

Vajza 5 vjeçare u lirua nga spitali me një diagnozë të virusit dhe skuqje e thjeshtë e Lexo më shumë

Jennifer Lawrence provon edhe këndimin
2 Dhj
2014

Jennifer Lawrence provon edhe këndimin »

Showbiz
61

Në filmin e radhës të “Hunger Games”, Jennifer Lawrence, përveç aktrimit i është dashur edhe të këndojë si pjesë e skenarit. Personazhi i Lexo më shumë