Doshi: Në Kuvend do trondis shqiptarët dhe shtetin me të vërtetën që do them
28 Pri
2015

Doshi: Në Kuvend do trondis shqiptarët dhe shtetin me të vërtetën që do them »

Lajme
261

Deputeti Tom Doshi deklaroi pas vendimit të Gjykatës së Lartë, që e la atë në ‘detyrim paraqitje’, se nuk është i kënaqur me Lexo më shumë

Të gjithë mendonin të flejnë me të, deri në momentin kur…(VIDEO+18)
27 Pri
2015

Të gjithë mendonin të flejnë me të, deri në momentin kur…(VIDEO+18) »

Video
326

Asnjëherë nuk duhet të gjykohet vetëm nga ajo që shihni nga prapa. Kjo video është një dëshmi për këtë.

Në një kamerë të Lexo më shumë

Maria-Kristi puthen,lojë për Marinën
6 Pri
2015

Maria-Kristi puthen,lojë për Marinën »

Maria dhe Kristi vënë në lojë Marinën. Kristi i thotë se ai ka qenë më parë pjesë e shtëpisë. “Unë vija këtu dhe Lexo më shumë

Një orë gjumë më pak përkthehet në 200 kalori më shumë
6 Pri
2015

Një orë gjumë më pak përkthehet në 200 kalori më shumë »

Lifestyle
145

Nëse sakrifikoni një orë gjumë me idenë se mund ta zëvendësoni të nesërmen, shkenca ka provuar se e keni gabim. Çdo orë gjumi Lexo më shumë

Tenton të puthë çdo mashkull dhe shikoni çfarë ndodh
4 Pri
2015

Tenton të puthë çdo mashkull dhe shikoni çfarë ndodh »

Video
1685

Një komediane nga Nju Jorku, Farah Brook vendosi që të provojë t’i puthë njerëzit e rastësishëm në Grand Central Station. Shikoni se a Lexo më shumë

Islandë, deputetja pro nismës “Free the Nipple”, poston foto të gjoksit
3 Pri
2015

Islandë, deputetja pro nismës “Free the Nipple”, poston foto të gjoksit »

BotaLajme
306

Björt Ólafsdóttir, një deputete në Islandë i është bashkuar nismës “Free the Nipple”, “Liri për thithkat”.

Por postimi i gjoksit të saj në Lexo më shumë

Diktatori rikthen “skuadrën e kënaqësisë”
2 Pri
2015

Diktatori rikthen “skuadrën e kënaqësisë” »

BotaLajme
344

Diktatori i Koresë së Veriut ka ringjallur një privilegj dekadent, që e gëzonte babai dhe gjyshi i tij.

Kim Jong-un ka krijuar “skuadrën Lexo më shumë

Thërret Mjeshterin Për Ti Rregulluar Ujin Ja Qfar i Bën (VIDEO)
1 Pri
2015

Thërret Mjeshterin Për Ti Rregulluar Ujin Ja Qfar i Bën (VIDEO) »

Video
885

Thërret Mjeshterin Për Ti Rregulluar Ujin Ja Qfar i Bën (VIDEO)

Publikohen të tjera detaje rrëqethëse nga historia e pilotit gjerman
30 Mar
2015

Publikohen të tjera detaje rrëqethëse nga historia e pilotit gjerman »

BotaLajme
586

Janë publikuar të tjera detaje rrëqethëse nga historia e pilotit gjerman, Andreas Lubitz, që e përplasi avionin qëllimisht në Alpet Franceze.

Ndërkohë që Lexo më shumë

Big Brother 8 , Kika kap për fyti Albën, pasi i tha “të dua”
28 Mar
2015

Big Brother 8 , Kika kap për fyti Albën, pasi i tha “të dua” »

Një skenë mëse e ekzagjeruar ka ndodhur mes dy protagonistëve të Big Brother 8, ndërsa Kika është hedhur mbi Albën që ta kapë Lexo më shumë