AMBASADORJA GJERMANE:KTHEJANI SHPRESËN QYTETARËVE
30 Jan
2015

AMBASADORJA GJERMANE:KTHEJANI SHPRESËN QYTETARËVE »

BotaLajme
105

Ambasadorja gjermane në Kosovë, Angelika Viets ka thënë se establishmentit politik iu dërgua një masazh nga populli i frustruar me gjendjen në vend.

Lexo më shumë

9 përdorime gjeniale të limonit në të gjithë shtëpinë
23 Jan
2015

9 përdorime gjeniale të limonit në të gjithë shtëpinë »

Lifestyle
362

Limonët janë nga “punëtorët” më të fortë dhe mjetet më fleksibile të pastrimit në shtëpinë tuaj. Këtu poshtë është paraqitur një liste me Lexo më shumë

“Rikthejnë nderin’ me 200 euro. Biznesi me virgjërinë në lulzim
22 Jan
2015

“Rikthejnë nderin’ me 200 euro. Biznesi me virgjërinë në lulzim »

Lifestyle
558

Nuk është thjesht mit urban, por një e vërtetë. Vajzat që duan ta “rikthejnë” virgjërinë e humbur, mund ta bëjnë këtë vetëm për Lexo më shumë

DI CAPRIO RIKTHEHET ME FILMIN E RI
22 Jan
2015

DI CAPRIO RIKTHEHET ME FILMIN E RI »

Showbiz
436

Filmi i shumëpritur nga dyshja Leonardo DiCaprio dhe regjisori Alejandro Gonzalez Inarritu nuk do të dalë deri vitin tjetër, por padyshim që mezi Lexo më shumë

Israel, sulm terrorist në Tel Aviv theren 12 pasagjerë në autobuz
21 Jan
2015

Israel, sulm terrorist në Tel Aviv theren 12 pasagjerë në autobuz »

BotaLajme
178

TEL AVIV – Policia në Izrael ka bërë të ditur se një palestinez ka therur me thike 12 pasagjerë të një autobuzi, 4 Lexo më shumë

Terror edhe në Kombinat. Hidhet në zjarr….. i gjithë tregu. 7 zjarrëfikse në vendngjarje
20 Jan
2015

Terror edhe në Kombinat. Hidhet në zjarr….. i gjithë tregu. 7 zjarrëfikse në vendngjarje »

Lajme
129

Një zjarr i madh ka rënë në tregun e Kombinatit në Tiranë. Flitet për atentat me shperthim.

Burime nga policia kanë bërë të Lexo më shumë

Shpërthen bomba në Stamboll dy të vdekur, katër të plagosur
19 Jan
2015

Shpërthen bomba në Stamboll dy të vdekur, katër të plagosur »

Bota
250

Një shpërthim me bombë në Stamboll ka lënë dy të vdekur dhe katër të plagosur, pas një vendosje të njëpasnjëshme bombash pranë një Lexo më shumë

Shpërthen me tritol makina e drejtorit të burgut Fushë-Krujë
19 Jan
2015

Shpërthen me tritol makina e drejtorit të burgut Fushë-Krujë »

DURRES – Makinës së drejtorit të institucionit të vuajtjes së dënimit në Fushë-Krujë i është vënë lëndë eksplozive e dyshuar tritol.

Drejtori i Lexo më shumë

Thellohet skandali i dopingut, federata hesht. Pritet gjobë 100 mijë dollarë
17 Jan
2015

Thellohet skandali i dopingut, federata hesht. Pritet gjobë 100 mijë dollarë »

Sport
1469

Ndërsa testi “B” rrë zoi Romela Bega jn dhe Hysen Pulakun në kontrollin antidoping, duke konfirmuar përdorimin e substancës së ndaluar stanozolol gjatë Lexo më shumë

Ka vdekur Rod Taylor, ylli i filmit “The Birds”
11 Jan
2015

Ka vdekur Rod Taylor, ylli i filmit “The Birds” »

Showbiz
189

Aktori australian Rod Taylor, i cili shkëlqeu në filmin triler të regjisorit të njohur Alfren Hitchcock “The Birds”, ka vdekur në moshën 84 Lexo më shumë


Get Widget