Modelja bukuroshe bën Shqiponjën në çmimin e madh të Katarit
31 Mar
2015

Modelja bukuroshe bën Shqiponjën në çmimin e madh të Katarit »

Sport
144

Bukuroshja nga Vitia, Nafije Demiri, është shfaqur në reklamën e MotoGP, me rastin e eventit motoristik, i cili u organizua në Katar, ku Lexo më shumë

Shikojeni grabitjen si në filma në një market në Prishtinë (Video)
31 Mar
2015

Shikojeni grabitjen si në filma në një market në Prishtinë (Video) »

Lajme
186

Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur, kjo video që ka siguruar portali Arbresh, është një grabitje që ka ndodhur në kryeqytet me Lexo më shumë

Këto janë shanset e Shqipërisë për të qenë në ‘Euro 2016’
31 Mar
2015

Këto janë shanset e Shqipërisë për të qenë në ‘Euro 2016’ »

Sport
381

Si kualifikohet Shqipëria në Evropian? Cilat janë rrugët nga ku do të kalojnë kuqezinjtë për të shkuar në Francë? Janë tri mënyra për Lexo më shumë

E pabesueshme: Kryeministri britanik zbulon lidhjen familjare me Kim Karadashian
31 Mar
2015

E pabesueshme: Kryeministri britanik zbulon lidhjen familjare me Kim Karadashian »

Kryeministri britanik David Cameron ka thënë se ka lidhje familjare me Kim Kardashian.

Cameron ka theksuar se sipas linjës familjare është kushëriri i Lexo më shumë

Koalicioni i majtë, ja kandidatët e zyrtarizuar
31 Mar
2015

Koalicioni i majtë, ja kandidatët e zyrtarizuar »

Lajme
317

Koalicioni i majtë ka zyrtarizuar një pjesë të mirë të kandidatëve të saj ndërkohë që pritet të vendoset edhe për disa nga bashkitë Lexo më shumë

Votuan për ta vënë në pranga, Peza  e Qefalia, shtrëngim duarsh me Frrokun
31 Mar
2015

Votuan për ta vënë në pranga, Peza e Qefalia, shtrëngim duarsh me Frrokun »

Lajme
146

Përpara hyrjes në Mbledhjen e Këshillit të Mandateve, deputeti Mark Frroku ka pasur një shtrëngim duarsh dhe një bisedë të shkurtër, me dy Lexo më shumë

Tahiri: Didi dha një shembull sot, mori përsipër përgjegjësinë morale
31 Mar
2015

Tahiri: Didi dha një shembull sot, mori përsipër përgjegjësinë morale »

Pas dorëheqjes së Drejtorit të Policisë së Shtetit, Artan Didi dhe daljes në dritë të akuzave që rëndojnë mbi Shefin e Interpolit dhe Lexo më shumë

Ersekë, shumica e bizneseve janë mbyllur nga varfëria
31 Mar
2015

Ersekë, shumica e bizneseve janë mbyllur nga varfëria »

Varfëria e qytetit të Ersekës, është reflektuar edhe në të ardhurat e biznesit të vogël. Tregtarët thonë se përpiqen të mbajnë biznesin hapur Lexo më shumë

Shqipëria, Kombëtarja që “vret” trajnerët kundërshtarë
31 Mar
2015

Shqipëria, Kombëtarja që “vret” trajnerët kundërshtarë »

Shqipëria është bërë një “vrasëse trajnerësh”. Pasi “shkarkoi” Benton e Portugalisë dhe Advocaat të Serbisë, “kurbani” i radhës i kombëtares së drejtuar nga Lexo më shumë

Ish e dashura e Ronaldos, më seksi se kurrë (+18)
31 Mar
2015

Ish e dashura e Ronaldos, më seksi se kurrë (+18) »

Showbiz
1458

Pakkush e mban mend Nereida Gallardon, ish të dashurën e Ronaldos.

Ata kanë qenë të lidhur për disa kohë përpara se portugezi të Lexo më shumë