Ja pse kurrë nuk duhet të pini duhan pas ushqimit!
25 Maj
2015

Ja pse kurrë nuk duhet të pini duhan pas ushqimit! »

Lajme
122

A pini edhe ju cigare menjëherë pas një dreke apo darke të mirë?

Edhe pse ju duket në ato momente tejet e mirë, Lexo më shumë

Këto janë fotot e fundit të Marilyn Monroe
25 Maj
2015

Këto janë fotot e fundit të Marilyn Monroe »

Showbiz
109

Fotot e fundit profesionale të Marilyn Monroe, pak javë përpara vdekjes, pritet të dalin në ankand.

Fotot janë bërë nga një mik i Lexo më shumë

Paguajnë 18.000 euro për lirimin e vajzës nga kidnapimi, por ajo vritet
25 Maj
2015

Paguajnë 18.000 euro për lirimin e vajzës nga kidnapimi, por ajo vritet »

​Një 19 vjeçare nga Meksika është kidnapuar dhe është kërkuar që familja e saj të paguajnë një shumë për lirimin e saj. Shuma Lexo më shumë

‘Përse Shqipëria duhet të vazhdojë të çojë këngë në Eurovizion’, tregon Elton Deda
25 Maj
2015

‘Përse Shqipëria duhet të vazhdojë të çojë këngë në Eurovizion’, tregon Elton Deda »

Lajme
114

E për të kuptuar edhe ju shikoni, potimin e plotë të Elton Dedës “Përse Shqipëria duhet të vazhdojë të cojë këngë në Eurovizion. Lexo më shumë

Pritja e Elhaidës në Rinas, reagon autori i këngës Sokol Marsi
25 Maj
2015

Pritja e Elhaidës në Rinas, reagon autori i këngës Sokol Marsi »

Lajme
245

Grupi përfaqësues i Eurovisionit, me në krye Elhaida Danin, ka mbërritur sot në Tiranë, por fare pa bujë, pa asnjë pritje të veçantë, Lexo më shumë

Daçiq në aferë seksuale, marrdhënie me dy modele serbe (Foto)
25 Maj
2015

Daçiq në aferë seksuale, marrdhënie me dy modele serbe (Foto) »

Bëhet fjalë për një ish-anëtare të grupit “Modelsice” Ruzica Veliçkoviq e cila në gjendje të dehur ka pranuar se ajo dhe Natasha e Lexo më shumë

A ka jetë pas vdekjes? Dëshmia e jashtëzakonshme e neurokirurgut amerikan
25 Maj
2015

A ka jetë pas vdekjes? Dëshmia e jashtëzakonshme e neurokirurgut amerikan »

BotaLajme
228

A kemi shpirt? A ka jetë pas vdekjes? Jeta pas vdekjes është diçka që është përjetuar nga njerëz të panumërt që nga fillimi Lexo më shumë

Përmbyjte në Oklahoma dhe Teksas
25 Maj
2015

Përmbyjte në Oklahoma dhe Teksas »

Të paktën tre persona kanë vdekur dhe qindra shtëpi janë shkatërruar nga përmbytjet në SHBA jugore.

Dy persona u vranë në një aksident Lexo më shumë

6 dallime mes meshkujve dhe femrave..
25 Maj
2015

6 dallime mes meshkujve dhe femrave.. »

Te gjithë duan qe prej jetës te marrin maksimumin, por ne përqasjen ndaj saj, ne përvojat e tyre, ne mënyrën se si punojnë, Lexo më shumë

Tragjedi, vdes lojtari në fushë
25 Maj
2015

Tragjedi, vdes lojtari në fushë »

Sport
120

Tragjedi e radhës në futbollin argjentinas. Cristian Gomez, mbrojtësi 27-vjeçar i Atletico Parana vdiq në fushe si pasojë e një infarkti. Ndërhyja e Lexo më shumë